İnşaat sonrası temizlikte daha önce hiç oturulmamış ya da tadilat yapılmış mekânlarınızda camlarınızdaki etiket ve bant lekeleri, fayanslarınızda lekeleri ve alçı lekeri, boya artıkları, tuvaletlerin dezenfekte işlemleri şirketimiz tarafından uzman personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarla profesyonelce sağlığa uygun hale getirilir.

 

Elmas Temizlik Hizmetleri profesyonel kadrosu ve temizlik yapılan yüzeylere zarar vermeyen kimyasallarıyla sizlere çözümler sunar. Her zaman ki gibi koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizde hizmet sağlamaktayız. 

 

Elmas Temizlik sizlere inşaat sonrası temizlikte en ince ayrıntısına kadar temizleme garantisi sunmaktadır. İnşaat sonrası kaba pisliklerden dolayı ortaya çıkan ve temizlenmesi bireysel olarak zor olan ince pislikler ve toz pislikler şirketimizce özenle temizlenir. İnşaat alanınızda oluşan büyük çöpler toplanır, kapılarda oluşan inşaat lekeri çıkarılır, mobilyalarınız üzerinde oluşan kir ve tozlar temizlenir, parkeler ve mermerler sağlığa zararlı olmayan ve kaliteli deterjanlarla temizlenir. Daha aklınıza gelebilecek inşaat sonrası oluşabilecek kirlenmiş yüzeyler ve alanlar profesyonel elemanlarımızca özen ve güvenilir şekilde temizlenir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Ev

Temizliği

Koltuk

Yıkama

Banka

Temizliği

Mağaza

Temizliği

İşyeri

Temizliği